Watchguard, Seattle kraken ve clımate pledge arena ortaklıklarını duyurdu

WATCHGUARD, SEATTLE KRAKEN VE CLIMATE PLEDGE ARENA ORTAKLIĞINDA TARAFTARLARA SİBER GÜVENLİK SAĞLIYOR

 

WATCHGUARD, SEATTLE KRAKEN VE CLIMATE PLEDGE ARENA ORTAKLIKLARINI DUYURDU

 

Bütünleşik siber güvenlik alanında küresel bir lider olan WatchGuard® Technologies, Seattle Kraken’in Resmi Siber Güvenlik Ortağı ve dünyanın en ilerici ve sürdürülebilir arenası olan Climate Pledge Arena’nın Resmi Ortağı olduğunu duyurdu. Defend the Deep (Derinleri Savunmak) için güçlü bir ekip kuran Seattle Kraken, ortaklık kapsamında buz pisti dışındaki siber savunmalarını WatchGuard’ın Bütünleşik Güvenlik Platformu ile geliştirecek ve gelişmiş ağ güvenliği, çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) ve uç nokta koruma, algılama ve yanıt hizmetlerini kullanacak.

 

Bütünleşik siber güvenlik alanında küresel bir lider olan WatchGuard® Technologies, Seattle Kraken’in Resmi Siber Güvenlik Ortağı ve dünyanın en ilerici ve sürdürülebilir arenası olan Climate Pledge Arena’nın Resmi Ortağı olduğunu duyurdu. Ulusal Hokey Ligi’nin 2021’de çıkış yapan en yeni takımı seçilen Seattle Kraken, 2023-24 NHL sezonunda Defend the Deep (Derinleri Savunmak) için güçlü bir ekip kurdu. Ekip, bu ortaklık kapsamında buz pisti dışındaki siber savunmalarını WatchGuard’ın Bütünleşik Güvenlik Platformu ile geliştirecek ve gelişmiş ağ güvenliği, çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA), uç nokta koruma, algılama ve yanıt hizmetlerini kullanacak.

 

“WatchGuard Siber Güvenlik Ortaklığı İçin Mükemmel Bir Seçim”

 

Seattle Kraken’nin bir buz hokeyi takımından daha fazlası olduğunu belirten Seattle Kraken CMO’su ve İletişimden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Katie Townsend, “Biz Seattle toplumu içinde olumlu etki yaratan bir aracıyız ve ortaklık yaptığımız seçkin şirketler grubu bu misyona hizmet etmemize yardımcı oluyor. WatchGuard, Seattle merkezli bir şirket olarak 25 yılı aşkın süredir küresel siber güvenlik mükemmelliği ve toplumsal etkiye olan bağlılığıyla yeni resmi siber güvenlik ortağımız olmak için mükemmel bir seçim.” açıklamalarında bulundu.

 

WatchGuard Unified Security Platform® mimarisi, tek bir sistem üzerinden kolayca yönetilen ve dağıtılan sınıfının en iyisi ağ, uç nokta ve kimlik güvenliği özellikleri sunuyor. Bu özellikler, dünya çapında 17.000’den fazla yönetilen hizmet sağlayıcı (MSP) iş ortağı tarafından siber güvenlik dağıtımlarını yönetme ve müşterileri koruma yöntemlerini sadeleştirmek için kullanılıyor.

 

“WatchGuard ile Ortaklık Yapmaktan Heyecan Duyuyorum”

 

Gerçekleşen ortaklık hakkında açıklamada bulunan Seattle Kraken Teknoloji Operasyonları Direktörü Sean Rawlins, “Kraken, işin tüm yönlerinde yeniliğe sarsılmaz bir bağlılık duyuyor. Her zaman teknolojimizi yükseltmenin yollarını arıyoruz ve siber güvenlik duruşumuzu sağlamlaştırmak, buzun içinde ve dışında, derinleri daha etkili bir şekilde savunmak için WatchGuard ile ortaklık yapmaktan daha heyecanlı olamazdım.” ifadelerini kullandı.

 

“Seattle Kraken ve Climate Pledge Arena İle Ortaklık Kurmaktan Gurur Duyuyoruz”

 

WatchGuard ile Seattle Kraken ve Climate Pledge Arena arasında iş birliği yapmaktan gurur duyduklarını ifade eden WatchGuard Technologies CMO’su ve İş Stratejisi Kıdemli Başkan Yardımcısı Michelle Welch, “Kraken ve Climate Pledge Arena kısa sürede Seattle’da sevilen kurumlar haline geldi. Siber güvenlik çözümlerimiz Seattle Kraken ekibini buz pisti dışında siber tehditlere karşı korurken, onlar da buz üstünde taraftarları heyecanlandırıyor.” açıklamasında bulundu.

 

WatchGuard, bu çok yıllı anlaşmanın bir parçası olarak Seattle Kraken’in resmi siber güvenlik ortağı ve Climate Pledge Arena’nın resmi ortağı oluyor. Kraken topluluğu arasında WatchGuard, Kraken’in işini siber tehditlerden koruyan şirket olan Derinlerin Siber Savunucuları olarak bilinecek, taraftarlar ise derinleri savunacak ve buz üzerinde takıma tezahürat yapacak. Ziyaretçiler WatchGuard’ı, Climate Pledge Arena ve Seattle Center kampüsü boyunca, şirketin kurumsal düzeyde güvenliğini kullanarak, MSP’ler ve müşteriler için kolayca dağıtılabilir ve yönetilebilir hale getirme misyonunun temelini oluşturan sadeleştirilmiş siber güvenlik hizmetini deneyimleyebilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x